Довідник “Усе про Карту поляка. Зміни 2018” (6643089146)

Завершение: 15 дней (31.07.2019 14:50)
Купить сейчас:
350 грн
Количество: 1
Продавец:
(7)
Тернополь
Для того чтобы задать вопрос продавцу, пожалуйста, войдите
Довідник “Усе про Карту поляка. Зміни 2018” – це принципово нове, багатофункціональне та універсальне видання, у якому вперше вміщено основні факти з історії, географії та культури Польщі (польською та українською мовами), а також підібрано всю необхідну інформацію з питання отримання Карти поляка та національної візи.

В оновленому довіднику Ви знайдете:

нові взірці заповнених заяв на отримання Карти поляка;
взірці заповнених заяв на відкриття візи;
українськомовні інструкції по заповненню вищевказщаних заяв;
питання для підготовки до співбесіди з консулом;
корисні поради;
інформацію як записатись на спібесіду в кожному консульстві;
багато іншої цікавої інформації на цю тему
Для кого і для чого це видання? «Усе про Карту поляка. Зміни 2018» буде незамінним під час самостійної підготовки до зустрічі з консулом з приводу визнання Карти поляка, оскільки містить оптимальний обсяг необхідного матеріалу, а також подає цікаві факти. Довідник покликаний відновити втрачені соціальні, культурні й історичні зв’язки осіб, що мають польське походження, з їхньою батьківщиною.

Структура довідника. Видання подає матеріал з історії Польщі від найдавніших часів до сьогодення. Також описано основні факти з географії та культури Польщі, наведено конкретні довідки про видатних польських діячів. Окремими розділами описано процедуру отримання Карти поляка та національної візи. Текст чітко структуровано, різні підрубрики покликані зосередити увагу користувача на потрібній інформації. Спосіб викладу та оптимальний обсяг матеріалу вигідно вирізняють пропонований довідник серед навчальної та юридичної літератури.

Як користуватися довідником? Завдяки логічному та послідовному розміщенню інформації ви легко й швидко знайдете відповідь на будь-яке запитання. Помічником у цьому стане детальний зміст ( зміст та окремі сторінки наведено на фотографіях).

Працюємо на території України та Польщі. Для оптових покупців діє система знижок.

Вартість довідника 350 грн, оплата на карточку ПриватБанку.

Доставка рекомендованим листом Укрпошти (за наш рахунок) або ж Новою Поштою за рахунок оримувача (можлива післяоплата).

*У 2013-2015 рр. за допомогою довідника “Усе про Карту поляка та вищу освіту в Польщі“, більше 300 наших читачів уже отримали Карти поляка..

За допомогою нашого довідника Ви самостійно зможете отримати Карту поляка, зекономивши на послугах юристів та не завжди компетентних посередників. Також з нього можуть скористатися ваші рідні та знайомі. Купуючи книгу Ви інвестуєте в своє майбутнє.
Способ доставки:
  • Укрпочта (письмо)
  • Новая Почта
Способ оплаты:
  • Наложенный платеж

Задать вопрос продавцу

Для того чтобы задать вопрос продавцу, пожалуйста, войдите