Довідник для отримання польського громадянства (6636565258)

Завершение: 9 дней (01.06.2019 20:42)
Купить сейчас:
2 100 грн
Количество: 10
Продавец:
(7)
Тернополь
Для того чтобы задать вопрос продавцу, пожалуйста, войдите
“Довідник для отримання польського громадянства” (ISBN 978-966-07-3233-9) покроково описує процедури надання іноземцям польського громадянства Президентом Польщі та визнання польським громадянином воєводою. Окремим розділом детально висвітлено процедуру подачі заяви про надання польського громадянства Президентом Польщі за посередництвом польського консула на Україні. Довідник містить зразки заповнених заяв та усіх необхідних документів, практичні поради та покрокові інструкції з кожної з вищезгаданих процедур.

Пропоноване видання — це юридична консультація в справі отримання польського громадянства. Працюючи над книгою, автор прагнув поділитися практичним досвідом та створити принципово нове, багатофункціональне та універсальне видання, у якому зібрано всю необхідну інформацію щодо отримання польського громадянства. Слід мати на увазі, що ціни на ведення справи по отриманню польського громадянства коливаються від 2000 злотих до 4000 євро, тому довідник буде вигіною альтернативою. Окрім цього, ніхто не дізнається про Ваші наміри отримати польське громадянство.

Для кого і для чого це видання? 
«Довідник для отримання польського громадянства» стане в пригоді всім тим, хто має Карту (тимчасового чи постіного) перебування або Карту поляка та бажає отримати польське громадянство. Також довідником можуть скористатися особи які мають документально підтверджене польське походження. Видання буде незамінним під час самостійної підготовки документів, оскільки містить усю необхідну інформацію. Довідник це практична інструкція по отриманню польського громадянства за максимально короткий період часу. Довідник також можуть використовувати юристи та адвокати в своїй практичній діяльності.

Зміст та окремі сторінки довідника розміщено на фото.

Як придбати довідник? Працюємо на території України та Польщі.

Вартість довідника 300 злотих (або 2100 грн), оплата на карточку ПриватБанку або польського mBanku.  Для оптових покупців діє система знижок.

Зверніть увагу!!!Посередники  та юристи за допомогу в формленні польського громадянства беруть від 2000 зл до 4 000 євро.

За допомогою нашого довідника Ви  самостійно зможете отримати польське громадянство, зекономивши на послугах юристів та не завжди компетентних посередників. Також з нього можуть скористатися Ваші рідні та знайомі. Купуючи книгу Ви інвестуєте в своє майбутнє та отримуєте фахову юридичну допомогу, напрацьовану роками систематичної юридичної практики автора.

В Польщі доставка здійснюється за посередництвом Poczty Polskiej – пріоритетним листом з повідомленням про вручення (priorytet polecony).  Доставка по Україні здійснюється рекомендованим листом  Укрпошти з повідомленням про вручення  або ж Новою Поштою.  Доставка безкоштовна.
Способ доставки:
  • Укрпочта (письмо)
  • Новая Почта
Способ оплаты:
  • Наложенный платеж

Задать вопрос продавцу

Для того чтобы задать вопрос продавцу, пожалуйста, войдите