БОПЛАН.ОПИС УКРАЇНИ. 3 в 1: Ілюстроване подарункове укр. перевидання+ Факсиміле 1660 р.+ Карта! (6664143614)

Лот завершен
Продавец:
Львов
Для того чтобы задать вопрос продавцу, пожалуйста, войдите
Знакове букіністичне академічне ілюстроване видання
історичної тематики
АКАДЕМІЯ НАУК УРСР
Археографічна комісія
Інститут історії
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
ГАРВАРДСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ
РОЗКІШНЕ ПОДАРУНКОВЕ ВИДАННЯ
У КОМПЛЕКТІ 3 в 1 ( 2 книги+карта) :

1) Перше видання українською мовою повного тексту знаменитої книги Боплана про Україну з руанського видання 1660 р .
Автор : Гійом Левассер де Боплан
Повна назва:
Опис України,
кількох провінцій Королівства Польського, що тягнуться від кордонів Московії до границь Трансільванії, разом з їхніми звичаями, способом життя і ведення воєн.
Мова: українська

Переклад з французької Я.Кравця, З. Борисюк


Передмова Я.Ісаєвича, В.Смолія
З численними ілюстраціями (копії старовинних гравюр),
з додатками, з науковими коментарями ,
з географічним та іменним покажчиком !
Резюме французькою та англійською мовою.
Місце видання: Київ
Рік видання: 1990
Видавництво: «Наукова думка»
Кількість сторінок: 256
Формат: 19,5 см х 14,5 см х 1,5 см.
Тираж невеликий : 15 тис. прим.
Номінал високий : 10 крб.
Оправа : тверда видавнича художня палітурка світло-коричневого кольору з позолотою на корінці і обкладинці.


2) Факсимільне видання 1660 року:

Guillaume Le Vasseur de Beauplan.
Description d'Ukranie,
qui sont plusieurs provinces du Royaume de Pologne. Contenues depuis les confins de la Moscovie, insques aux limites de la Transilvanie. Ensemble leurs moeurs, façons de viures, et de faire la Guerre. Par le Sieur de Beauplan
A ROÜEN,
Chez Iacqves Cailloüe, dans la Cour du Palais.
M. D C. L X.
Мова: французька / français (french)

Кількість сторінок: 112
Формат: 19,5 см х 14,5 см х 1,3 см.
З ілюстраціями на окремих вклейках!

Оправа : тверда видавнича художня палітурка темно-коричневого кольору з позолотою на корінці і обкладинці.
3) Великоформатна копія старовинної карти України, складеної Бопланом у 1648 р.
Формат: 55 см х 51,5 см.
СТАН : дуже добрий!Комплект повний: 2 книги+ карта. Повне збереження тексту та всіх численних оригінальних ілюстрацій .

Обидві книги без печаток діючих державних бібліотек!
Даний комплект з книгозбірні історичної літератури та ілюстрованих видань львівського книгознавця, книголюба і колекціонера антикваріату Каньді Андрія, що підтверджується гербовим екслібрисом із зображенням фамільного герба: королівської лілії в обрамленні корони. Цей художній екслібрис в середовищі букіністів-професіоналів та книголюбів-любителів має колекційну цінність і вже давно став символом знаку якості антикварних та букіністичних видань.

Короткий опис:

Гійом Левассер де Боплан( 1600 р. -1673 р.)- руанець, французький дворянин, за фахом військовий інженер, був одним з найвидатніших картографів Європи XVII століття. З 1630-х рр. по 1648 р. він перебував на службі у польського короля переважно на українських землях. 1635 року побудував фортецю Кодак, будував замки і фортеці у Барі, Бродах, Кременчуці.

У 1637 р.–1638 р. брав участь у поході Конєцпольського на Павлюка й Остряницю.
1639 року він створив дуже детальну карту України, яку для друкування підготував славетний голландський гравер Гондіус. Карта в різних варіантах багато разів перевидавалась. 1662 року Боплан в Амстердамі видав анонімно карту долини Дніпра. Але найбільшу відомість принесла йому книга «Опис України».
Боплан як мандрівник, який вперше потрапив до цікавої екзотичної і абсолютно невідомої йому місцевості, за своїми власними враженнями описав Україну та її жителів, традиції українців, козацькі звичаї та способи ведення військових дій козаками.
1660 року, через 10 років після появи книги у Франції, вона була перевидана. Перший переклад окремих глав цієї книги російською мовою з’явився 1825 року, а 1832 р. вона була вперше перекладена і видана у повному обсяз російською мовою. Переклад було здійснено за другим французьким виданням, жодної книги першого видання (тираж - 100 примірників) знайти було неможливо. «Опис України» після того перевидавався не раз французькою, російською, англійською, німецькою, польською мовами. Книгу цю читали засновники і перші члени Французької Академії, була вона в бібліотеках вчених Босюе і Декарта, короля Франції Людовика XIV, Вольтера і Фуке, Наполеона... Елізе Реклю користувався нею при підготовці своєї знаменитої багатототомної праці «Земля і люди».

Книга безпосереднього свідка воєнних подій в Україні інженера і картографа Г.Л. де Боплана «Опис України» упродовж багатьох десятиліть була чи не єдиним авторитетним джерелом, з якого історики, географи, політики брали безліч цікавої і потрібної інформації.
Книга слугувала першоджерелом Д.Яворницькому, коли він писав свою знамениту трьохтомну «Історію запорізьких козаків». М.Драгоманов використав цю книгу у праці «Про українських козаків, татар і турків». Уривки з книги Боплана подавав у своєму дослідженні «Культурные переживания» український вчений-етнограф М.Сумцов. Історик І.Крип’якевич широко використав 12 карт та уривки праці французького інженера.
Користувались «Описом України» і письменники. Її, безперечно, знав Т.Шевченко, М.Гоголь користувався нею при створенні повісті «Тарас Бульба». Постать Боплана зустрічаємо в романі М.Старицького «Богдан Хмельницький» та в романі О.Ільченка «Козацькому роду - нема переводу».
Частково українською мовою уперше книга Боплана друкувався 1981 року в журнальному варіанті. Перед Вами змістовний комплект ( 3 в 1) :

1) перше повне видання всього тексту книги Боплана українською мовою;
2) репринт 2-го доповненого французького видання оригінальної праці Боплана про Україну ( Руан ,1660 р.);

3) копія генеральної карти України Боплана ( 1648 р.).


БОПЛАН ТА ЙОГО ЗНАМЕНИТИЙ «ОПИС УКРАЇНИ»

У європейських країнах широко став відомий «Опис України» Боплана (1-е видання: «Description des contrées du Royaume de Pologne, contenues depuis les confins de la Moscowie, insques aux limites de la Transilvanie. Par le Sieur de Beauplan»,1651 р.; 2-е доповнене видання: «Description d'Ukranie, qui sont plusieurs provinces du Royaume de Pologne. Contenues depuis les confins de la Moscovie, insques aux limites de la Transilvanie», Руан, 1660 р.) де автор подає відомості географічні й економічні, змальовує побут українського селянства та інших станів, докладно описує дніпрові пороги та ін.
«Опис», що вперше відкривав Україну для західного читача, викликав велике зацікавлення в Європі:перекладений англійською (1704 р.), німецькою (1780 р.), польською (1822 р.), російською (1832 р.) мовами. Праця Боплана була одним з джерел для відомої історичної праці П. Шевальє.

Гійом Левассер де Боплан родом з північної провінції Франції — Нормандії. Левассери складали досить поширену у Франції родину, що розділилася на багато гілок, кожна з яких носила особливу назву, згідно з назвою зайнятого нею маєтку. Один з Левассерів, ймовірно, батько Ґійома, придбав від дворян Вінефей (Vinefay) маєток Боплан (Beauplan), чим і поклав початок утворенню нової дворянської лінії Левассер де Боплан (Levasseur de Beauplan). Час народження Ґійома з точністю не відомий. Приблизно відомо що він народився в кінці XVI ст., у м. Руані або ж поблизу нього. Записавшись у молодості на військову службу, Ґійом де Боплан незабаром отримав довіру всесильного на той час маршала д'Анкра, який в 1616 році призначив Боплана комендантом фортеці Пон-д'Арш у Нормандії. Відомостей про подальший хід військової служби Боплана у французьких військах не збереглося. Проте, можна припустити, що він залишався у Франції до падіння свого покровителя, маршала д'Анкра, тобто до 1624 року. Ці обставини, ймовірно, змусили Боплана шукати щастя в інших країнах (До того часу, ймовірно належить перебування Боплана в Індії і на острові Мадагаскар). В кінці 20-х — початку 30-х років XVII століття Ґійом де Боплан був запрошений польським королем Сигізмундом III на службу до Польщі як старший капітан артилерії і військовий інженер.
Поява і досить тривале перебування Ґійома де Боплана на українських землях була тісно пов'язана з тими планами і заходами, які приймала тоді польська держава для захисту від ворогів своїх південних і південно-східних околиць. Зростаюча могутність сусідів, особливо Турецької держави, що з кожним роком все далі просувала свої кордони, як і постійні набіги кримських татар і козаків, сильно турбували польський уряд. Держава, усвідомлюючи всю небезпеку відкритого і незахищеного положення своїх південних кордонів, прагнула по можливості захистити їх, прикривши слабкі місця рядом фортець. З перебігом виконання цього плану на степовому прикордонні України виникає ціла мережа укріплень. Боплан був ревним виконавцем цього плану польського уряду. Протягом 16 або 17 років він мандрував Україною, зводячи та вибираючи необхідні місця для зведення фортець і різного роду перешкод для затримання ворога. Особливо багато потрудився Боплан над зведенням укріплень в прикордонній із степом смузі дніпровського правобережжя, що прикривала собою з півдня польські володіння. Окрім правої сторони Дніпра, Боплан часто бував і на лівій стороні — все з тією ж самою метою.
Підшукуючи зручні для укріплень місця, Боплан чудово ознайомився з топографією, етнографією, побутом, розташуванням України та найближчих до неї місцевостей. Невдовзі він склав про це цікаві замітки. Крім того, за дорученням польського короля Владислава IV і коронного гетьмана Конецпольського, Боплан займався складанням докладної карти України. На початку повстання під начальством Богдана Хмельницького, Боплан залишає польську службу і повертається на батьківщину, до Руану. Справжні причини втечі Боплана з Польщі залишаються невідомими. Найбільш ймовірними причинами були тяжке положення Речі Посполитої в половині XVII століття унаслідок анархії у сфері адміністрації, суду, фінансів, військової справи і зневажливе відношення нового польського короля, Яна-Казимира, до справи Боплана.
Повернувшись додому, Боплан взявся за обробку того матеріалу, який був зібраний на українських землях, і складанням спогадів про край, де він провів багато часу. Результатом цих праць були: твір про Україну, під заголовком «Description d'Ukranie» і докладні карти України і Польщі.
На території сучасної України будував численні замки (наприклад, за однією з версій саме за його проектом у 1635 р.—1640 р. збудовано Підгорецький замок) й фортеці (такі як Бар, Броди, Кременчук), у 1639 р. відбудовував знищений козаками Кодак.

Один із найвидатніших картографів XVII ст. Боплан створив перший варіант генеральної карти України 1639 р. Ця рукописна карта Tabula Geographica Ukrainska (Українська географічна карта, 44,5 см ×62,5 см) міститься в рукописному атласі Ф. Ґетканта і на ній відображено 275 назв населених пунктів, 80 назв річок, 4 острови, 13 порогів, 4 лісів, 2 назви морів. Нині зберігається у Військовому архіві у Стокгольмі. Перше видання Генеральної карти України Delineatio Generalis Camporum Desertorum vulgo Ukraina. Cum adjacentibus Provinciis («Загальний план Диких полів, простіше кажучи України», південна орієнтація, 42 см ×54,5 см) було виконане славетним голландським гравером Гондіусом (В.Гондом) і надруковане у Данціґу 1648 р.На карті відображено 1 тисячу 293 об'єкти, у тому числі 993 назви населених пунктів та 153 назви річок.

Відомо декілька варіантів генеральної карти. Так, видання 1660 року Carte d'Ukranie Contenant plusiers Prouinces comprises entre les Confins de Moscouie et les Limites de Transiluanie, ґравійоване Ж.Тутеном у Руані як додаток до другого видання «Опису України» доповнена зображенням Кримського півострова. Дослідники виділяють 5 варіантів генеральної карти України 1648 р. і 6 варіантів карти 1660 року.
Основна картографічна праця Боплана Delineatio specialis et accurata Ukrainae. Cum suis Palatinatibus ac Distictibq, Provincycq adiacentibus (Спеціальний і докладний план України разом з належними до неї воєводствами, округами та провінціями, складається з 8 аркушів розміром 41,5 см ×45 см кожен, загальний розмір 83 см х 216 см).Загальна карта України виґравійована і надрукована 1650 р. у Данціґу В.Гондіусом. Це одна з перших середньомасштабних топографічних карт великої території в Європі. Відомо декілька примірників, що відрізняються між собою численними змінами та доповненнями.
1639 р. Боплан проводив топографічну зйомку течії Дніпра і смуги прилеглої території. Уперше карти Дніпра Tractus Borysthenis були опубліковані 1662 р. анонімно в Амстердамі на 3 аркушах у 2-му томі латинського видання атласу голландського картографа Й.Блау «Atlas Maior». Кожен аркуш ділиться на дві смуги; на шести смугах зображена течія Дніпра від Києва до Чорного моря. Ці карти багато разів перевидавались у подальших виданнях атласу Й. Блау та атласах Я.Янсона і його наступників.
Існують ще менш відомі картографічні роботи Боплана. Наприклад, невелика карта Польщі з територіальним охватом від Одера до гирла Дону й від Ладоги до Криму, виявлена 1933 року К.Бучеком у краківській бібліотеці Чарторийськихта 11 гравюр незакінчених карт до «Опису України», розміру 11×19 см, виявлені С.Гербстом у 1952 р.
Упродовж XVII і в першій половині XVIII ст. карти Боплана широко використовувалися в європейській картографії для відображення українських земель. Хоча назва «Україна» зустрічається на європейських картах і раніше, саме роботи Боплана сприяли її утвердженню в картографічній практиці.
Загалом перелік картографічних творів Боплана, присвячених Україні, які збережені до наших днів, налічує 23 оригінальні карти, не враховуючи їхніх варіантів. Це план Кодацької фортеці (1639 р.), Українська географічна карта (1639 р.), Генеральна карта України (1648 р. і 1660 р.), Спеціальна карта України (1650 р.), карти Дніпра (опубліковані 1662 р.), 12 карт-ілюстрацій до «Опису України» (1652 р.). Усі вони зберігаються у 16 бібліотеках, розташованих у 14 містах восьми держав Європи.
* * *
Книги — морська глибина:
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
І.Я.ФРАНКО
* * *
КНИГИ- НОВОЮ ПОШТОЮ!
Шляхом переписки на даному сайті Ви можете замовити потрібні Вам антикварні і букіністичні книги різноманітної тематики з доставкою НОВОЮ ПОШТОЮ та УКРПОШТОЮ у будь-який куточок України!
У Вас є можливість замовити зібрання творів, підписки, україністику, наукові , академічні та мистецькі видання, художні твори ( поезію і прозу) вітчизняних та зарубіжних письменників , історико- пригодницьку літературу, індіаністику , енциклопедичні, довідкові , наукові та науково- популярні видання , книги з світової історії та історії України , з географії та історії географічних відкриттів,описи подорожей та експедицій, альбоми з мистецтвознавства , книги з археології, антропології та етнографії, книги по літературознавству та фольклористиці , книги української діаспори, книги військово- патріотичної тематики ( про УСС, УГА, ОУН-УПА ),медичну, кулінарну, філософську, релігійну , духовну і церковну літературу, навчальну літературу , дитячі книги та казки, книги з домогосподарства і садівництва( рукоділля, в’язання, вишивання, квітникарство, бджільництво і т.п.), найрізноманітніші серійні видання,музичну літературу і ноти, карти, атласи, альбоми, словники і довідники, мініатюрні видання малого формату, набори листівок.
В наявності є різноманітна та змістовна букіністична література широкої тематики на українській, російській, польській, німецькій, французькій, англійській та ін.мовах, в тому числі розкішні подарункові та багатотомні ілюстровані видання, а також рідкісні малотиражні книги.

СЕРІЇ КНИГ, які Ви можете замовити:
ВСЕМИРНАЯ ЛИТЕРАТУРА.КЛАССИКА. ОТЕЧЕСТВЕННАЯ ЛИТЕРАТУРА:
- Библиотека "ОГОНЕК" (лучшие собрания сочинений);
- «БИБЛИОТЕКА АНТИЧНОЙ ЛИТЕРАТУРЫ»;
- "Библиотека Всемирной Литературы";
- "Библиотека мировой литературы для детей" ;
- «Библиотека классики» ;
- «Библиотека учителя» ;
- «Библиотека советского романа»;
- «Библиотека российского романа»;
- Библиотека "Дружбы народов"
- «Библиотека дальневосточного романа»;
- «БИБЛИОТЕКА РУССКОГО ФОЛЬКЛОРА»
- «Библиотека китайской литературы»;
- «ВЕРШИНИ СВІТОВОГО ПИСЬМЕНСТВА»;
- «Бібліотека світової класики».

УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА:
- «Бібліотека української літератури»;
- Бібліотека української класики «ДНІПРО»;
- «Бібліотека українського романа та повісті»;
- «ПАМ'ЯТКИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ»;
- "УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ";
- "НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ";
- «Мудрість народна»;
- Бібліотека "КАРПАТИ".

БИОГРАФИЧЕСКАЯ ЛИТЕРАТУРА:
- "ЖЗЛ"- Жизнь Замечательных Людей;
- «О ЖИЗНИ И О СЕБЕ»;
- "УСЛАВЛЕНІ ІМЕНА";
- "Життя Славетних".

ПРИКЛЮЧЕНЧЕСКАЯ ЛИТЕРАТУРА. ВЕСТЕРНЫ:
- «БИБЛИОТЕКА ПРИКЛЮЧЕНИЙ» в 20 томах ( 3 выпуска);
- «Библиотека приключений и научной фантастики»(рамка);
- «Библиотека приключений и фантастики»(Минск)
- " МИР ПРИКЛЮЧЕНИЙ" ( Кишинев);
- " МИР ПРИКЛЮЧЕНИЙ" ( мягкая обложка);
- " ФАНТАСТИКА.ПРИКЛЮЧЕНИЯ"(Трудрезервиздат);
- «ПРИКЛЮЧЕНИЯ.ПУТЕШЕСТВИЯ.ФАНТАСТИКА»( Молодая Гвардия);
- «БИБЛИОТЕКА АВАНТЮРНОГО РОМАНА»;
- "Библиотека вестерна";
- " Бібліотека пригод та наукової фантастики";
- "Пригоди.Подорожі.Наукова Фантастика";
- " У СВІТІ ПРИГОД";
- «Пригоди. Фантастика»;
- " КОМПАС"-Пригоди.Подорожі.Наукова Фантастика.
ГЕОГРАФИЧЕСКАЯ ЛИТЕРАТУРА:
- " ПУТЕШЕСТВИЯ.ПРИКЛЮЧЕНИЯ.ФАНТАСТИКА"(Географгиз);
- "ПУТЕШЕСТВИЯ.ПРИКЛЮЧЕНИЯ.ПОИСК" ( «Мысль»);
- «Уральская библиотека:ПУТЕШЕСТВИЯ.ПРИКЛЮЧЕНИЯ.ФАНТАСТИКА"

- "РАССКАЗЫ О ПРИРОДЕ";
- «XX век: Путешествия. Открытия. Исследования»;
- "ПУТЕШЕСТВИЯ ПО СТРАНАМ ВОСТОКА";
- "РАССКАЗЫ О СТРАНАХ ВОСТОКА";
- «НЕОБЫКНОВЕННЫЕ ПУТЕШЕСТВИЯ»;
- «ПЕРВОПРОХОДЦЫ»;
- «БИБЛИОТЕКА ПУТЕШЕСТВИЙ»;
- «На суше, в море, в воздухе» (Гидрометеоиздат);
- «Библиотека литератур народностей Севера и Дальнего Востока»;
- «ДАЛЬНИЙ ВОСТОК: Героика,Труд,Путешествия»;
- «Под полярными созвездиями»;
- «Тебе в дорогу, романтик»;
- "МОРСКАЯ БИБЛИОТЕКА";
- "МОРСКОЙ РОМАН";
- «ЗАМЕЧАТЕЛЬНЫЕ КОРАБЛИ»;
- Библиотека "ТАВРИЯ";
- "БРИГАНТИНА";
-«Пионер — значит первый».
ДЕТСКАЯ ЛИТЕРАТУРА. ЛИТЕРАТУРА ДЛЯ ЮНОШЕСТВА.ПОЗНАВАТЕЛЬНАЯ ЛИТЕРАТУРА:
- «СКАЗКИ И МИФЫ НАРОДОВ ВОСТОКА»;
- «Библиотека пионера»;
- "Золотая библиотека";
- "БИБЛИОТЕКА ШКОЛЬНИКА";
- «Э В Р И К А»;
- "Серия научно-популярной литературы АН СССР»;
- ИЛЛЮСТРИРОВАННАЯ ЭНЦИКЛОПЕДИЯ ( Прага)
- «Казки народів світу»;
- «ДЖЕРЕЛО».

ИСТОРИЧЕСКАЯ ЛИТЕРАТУРА:
- «По следам исчезнувших культур Востока»;
- «Памятники исторической мысли» ;
- "БИБЛИОТЕКА ИСТОРИЧЕСКОГО РОМАНА";
- "Библиотека исторических романов народов СССР";
- «РЯД ИСТОРИЧЕСКИХ РОМАНОВ»;
- "ИСТОРИЯ ОТЕЧЕСТВА";
- "ИЛЛЮСТРИРОВАННАЯ ИСТОРИЯ";
- "ВСЕМИРНАЯ ИСТОРИЯ В РОМАНАХ";
- «ИСТОРИЧЕСКАЯ БИБЛИОТЕКА»(И-во «Детская литература»)
- «Страницы истории нашей Родины»;
- «Историческая повесть и роман»;
- «Історична повість і роман»;
- «ІСТОРИЧНА БІБЛІОТЕКА»;
- «БІБЛІОТЕКА ІСТОРИЧНОЇ ПРОЗИ»;
- «ДЖЕРЕЛА З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ»;
- «Давньоруські та давні українські літописи»;
- "ПАМ'ЯТКИ ІСТОРИЧНОЇ ДУМКИ УКРАЇНИ";
- ІСТОРИЧНА БІБЛІОТЕКА "ДЗВОНА".




ВОЕННО-ПАТРИОТИЧЕСКАЯ ЛИТЕРАТУРА:
- " ВОЕННЫЕ ПРИКЛЮЧЕНИЯ";
- "Библиотечка военных приключений";
- «БИБЛИОТЕКА СОЛДАТА И МАТРОСА»;
- «Героическое прошлое нашей Родины»;
- "ВОЕННЫЕ МЕМУАРЫ";
- «СОВЕТСКИЙ ВОЕННЫЙ РОМАН»;
- «ЛЮДИ И ПОДВИГИ»;
- «ОТЧИЗНЫ ВЕРНЫЕ СЫНЫ»;
- «ОТВАГА, УМЕНИЕ, ЧЕСТЬ»;
- «ОТВАГА, МУЖЕСТВО, ЧЕСТЬ»/ Ровесник;
- "Пламенные революционеры".

ФИЛОСОФСКАЯ ЛИТЕРАТУРА.ЭСТЕТИКА:
- «ФИЛОСОФСКОЕ НАСЛЕДИЕ»;
- «Мыслители Прошлого»;
- «Мыслители XX века»;
- «ИСТОРИЯ ЭСТЕТИКИ В ПАМЯТНИКАХ И ДОКУМЕНТАХ»;
- «БИБЛИОТЕКА ЭТИЧЕСКОЙ МЫСЛИ»;
- «ПАМ'ЯТКИ ЕСТЕТИЧНОЇ ДУМКИ».

ДУХОВНАЯ ЛИТЕРАТУРА.РЕЛИГИОЗНАЯ ЛИТЕРАТУРА:
- «Научно-атеистическая библиотека»;
- «БИБЛИОТЕКА АТЕИСТИЧЕСКОЙ ЛИТЕРАТУРЫ».

ИСКУССТВОВЕДЕНИЕ.АРХИТЕКТУРА:
- "Жизнь в искусстве";
- "Очерки истории и теории изобразительных искусств"/«черная» серия;
- "Города и музеи мира" / «белая» серия;
- «АРХИТЕКТУРНО-ХУДОЖЕСТВЕННЫЕ ПАМЯТНИКИ ГОРОДОВ СССР»;
- "ДОРОГИ К ПРЕКРАСНОМУ "/ «желтая» серия;
- "Малая библиотека искусства".

ПОЭТИЧЕСКАЯ ЛИТЕРАТУРА:
- "БИБЛИОТЕКА ПОЭТА" ;
- «СОКРОВИЩА ЛИРИЧЕСКОЙ ПОЭЗИИ»;
- «ИЗБРАННАЯ ЛИРИКА ВОСТОКА»;
- "БІБЛІОТЕКА ПОЕТА";
- «Перлини світової лірики»;
- "МАЙСТРИ ПОЕТИЧНОГО ПЕРЕКЛАДУ".

ЛИТЕРАТУРОВЕДЕНИЕ.КНИГОВЕДЕНИЕ:
- "ЛИТЕРАТУРНЫЕ ПАМЯТНИКИ";
- «ПАМЯТНИКИ ЛИТЕРАТУРЫ ДРЕВНЕЙ РУСИ»;
- «ИСТОРИКО-ЛИТЕРАТУРНЫЙ АРХИВ»;
- «ПИСАТЕЛИ О ПИСАТЕЛЯХ»;
- "ЛИТЕРАТУРНЫЕ ВОСПОМИНАНИЯ ";
- "Серия литературных мемуаров;"
- «СУДЬБЫ КНИГ»;
- «ЗАБЫТАЯ КНИГА».

МУЗЫКОВЕДЕНИЕ:
- "РУССКИЕ И СОВЕТСКИЕ КОМПОЗИТОРЫ";
- «УКРАЇНСЬКІ НАРОДНІ ПІСНІ В ЗАПИСАХ ПИСЬМЕННИКІВ».


ДЕТЕКТИВЫ:
- "СТРЕЛА" ;
- «Советский детектив»;
- «Зарубежный детектив»;
- «Современный зарубежный детектив»;
- «Антология зарубежного детектива»;
- «Частный детектив»;
- «Золотой фонд детектива»;
- «Мастера остросюжетного детектива»;
- « Зарубежный криминальный роман»;
- «Супер криминальный клуб»;
- «Российский авантюрный роман»;
- «ЛАБИРИНТ»;
- «ЭНЦИКЛОПЕДИЯ ПРЕСТУПЛЕНИЙ И КАТАСТРОФ».

ФАНТАСТИКА:
- «МАСТЕРА ФАНТАСТИКИ»;
- «Библиотека советской фантастики».

МЕДИЦИНА:
- «БИБЛИОТЕКА ПРАКТИЧЕСКОГО ВРАЧА»
- «БІБЛІОТЕКА ПРАКТИЧНОГО ЛІКАРЯ»

КУЛИНАРИЯ:
- «Библиотека повара».
и многие другие!

О р и г і н а л ь н і
Л е г е н д а р н і
А р х і в а ж л и в і
Н а д б а н н я
"ОЛАН" - Ваш надійний компас у безмежному морі книг!
Способ доставки:
  • Новая Почта
    Стоимость: 50 грн
Способ оплаты:
  • Продавцу на карту

Задать вопрос продавцу

Для того чтобы задать вопрос продавцу, пожалуйста, войдите