Олена Голоденко

Олена Голоденко

  • Луцк
   • 27
   • 0
  Подробнее
 • Последний визит 2 часа назад
 • На Crafta 2 года
 • Продано 183 товара
Привіт! Я – Олена Голоденко. Декілька років тому я зацікавилася виготовленням натурального мила та косметики для себе та своєї донечки Валерії. З моменту першого ярмарку, де я представляла власноруч виготовлену косметику, минуло більше 3-х років, а цікаве хобі перетворилося не лише на задоволення й експеримент, а на улюблену роботу. Відтак, у нашому місті сьогодні працює Майстерня Green Valerie, де ви зможете придбати продукцію винятково ручної роботи, у яку я і моя команда вкладаємо усю нашу любов і натхнення.

У нашій Майстерні натуральної косметики Green Valerie ви знайдете:

безпечну для здоров’я косметику (натуральні рослинні компоненти);
індивідуальний підхід (виготовляємо косметику під замовлення);
різноманітні засоби для догляду за шкірою та для гігієни;
фізіологічний догляд за шкірою, який не порушує її захисної функції (корнеотерапія).
У Майстерні ми виготовляємо продукцію невеличкими порціями (максимум 10 одиниць). Саме тому ви отримуєте гарантовано свіжий продукт із компонентів природного походження: олій, відварів, гідролатів, натуральних соків, трав, екстрактів та інших сертифікованих активних компонентів.

Ми принципово не використовуємо для виробництва нашої косметики синтетичних віддушок (ароматизаторів) та фарбників, замінюючи їх натуральними ефірними оліями та природними кольорами, які отримуємо з рослин.

Використання рослинних, харчових та еко-консервантів робить косметику безпечною для здоров’я та зменшує прояв алергічних реакцій на шкірі. Саме тому наша косметика має короткий термін придатності (до 6 міс.) і зберігається в холодильнику.

Незважаючи на те, що у нас невеличке виробництво, ми намагаємося виконати ваші замовлення максимально швидко (1-3 дні) і брати до уваги ваші індивідуальні потреби й побажання до замовлень.

У нас ви можете знайти засоби для тіла, обличчя, волосся, натуральне мило, рослинні олії тощо.

Якщо ви бажаєте порадувати себе та свою родину якісною і безпечною косметикою, залюбки вам допоможемо!

Ласкаво просимо у Майстерню Green Valerie!
Читать полностью