Наталія Тоцька

Наталія Тоцька

  • Киев
   • 0
   • 0
 • Последний визит 1 месяц назад
 • На Crafta 4 года
 • Продано 1 товар
Привіт, мене звуть Наталі. Я створюю вироби в стилі печворк: квілти, подушки та різні дрібнички для дому. Вони роблять неймовірні речі з простором і стосунками. Всі свої роботи я шию із високоякісного американського котону у приміщенні, де не мешкають тварини і курці.

Як зробити замовлення печворк виробу?

1. Після того, як ви виявляєте бажання мати ту чи іншу річ, я запропоную вам на вибір декілька колекцій тканини. Треба обрати лише колекцію взагалі. Я замовляю по шматочку кожного візерунку з колекції, тож у виробі зустрінеться багато видів тканини, що ідеально пасуватимуть одна до одної.

2. Якщо хочете, виберіть зворотній бік виробу. Також я можу зробити це за вас, або запропонувати на вибір 2 чі 3 тканини, що підійде на бек.

3. У квілта є така кайомочка, кант, тоненька смужка по периметру квілта, його теж треба вибрати з вподобаної колекції. З цим я теж допомагаю пропонуючи 2 тканини, з яких треба обрати одну. Якщо вибір здійснити важко, кант (бандінг) можна зробити різнокольоровим так само, як і зворотній бік (бек).

4. на Pinterest можна роздивитися приклади робіт американських майстринь, тут же можна визначитися і з видами блоків, які ви хочете бачити на вашій подушці або квілті.

5. Після того як ми домовилися про зовнішній вигляд роботи, мені знадобиться передплата у розмірі 50% від суми замовлення на закупку матеріалів.

6. Тканина їде із США десь 5 тижнів. Тож якщо ви плануєте комусь подарунок, враховуйте цей факт.

7. За вашим бажанням квілт може бути підписаний (кому від кого, коли, з якого приводу, і т. і.) Напис я вишиваю на машинці або вручну.

8. Під час роботи я роблю публікації в соц. мережах. Якщо для вас небажано, аби виріб чи інформація про те, для кого виконується робота з'явилися в соц. мережах, повідомте мене про це.
9. Оплата і доставка товару відбувається у зручний для покупця спосіб.

Дякую, що завітали до мого магазину.

Читать полностью