Про проект

Crafta.ua

Хто ми?

Crafta.ua — це онлайн-платформа для продажу авторських виробів та предметів колекціонування.

Всі товари на майданчику об'єднує одна спільна риса — унікальність, тут кожна річ має свою історію.

У розділі Хендмейд представлені тисячі авторських товарів українських майстрів та локальних брендів.

На Crafta Колекції продається все, що підходить для колекціонування — від цукрових стіків та обігових монет до антикварних меблів.

Що відрізняє Crafta.ua від інших інтернет-магазинів та торгових майданчиків?

Товари на Crafta - це особливі речі, які можуть стати гідною заміною покупкам масового виробництва. У нашому каталозі можна знайти товари для дому та предмети інтер'єру, одяг та аксесуари, товари для дітей та багато іншого. Тут покупці спілкуються безпосередньо з майстрами, без посередників. Купуючи на Crafta, завжди можна отримати консультацію або попросити зробити виріб на замовлення за індивідуальними мірками.

Для кого створений цей проект?

Проект корисний всім, хто віддає перевагу унікальним речей або шукає особливий подарунок.

Ми раді всім, хто створює авторські товари на постійній основі або в рамках хобі. Історії наших майстрів дуже різноманітні. Це і мами в декреті, і талановиті люди, що займаються творчістю у вільний від основної роботи час, і професіонали, які створили власні майстерні або повноцінне виробництво.

А може, у вашій скарбничці завалялися рідкісні монети, а на горищі припадає пилом старий сервіз? Тоді чекаємо вас на Crafta Колекції.

До чого ми прагнемо?

Покупці все більше орієнтуються на інформацію, яку пропонує реклама. Ми хочемо повернути речам їхню справжню цінність. Якість та візуальна привабливість повинна цінуватися набагато більше, ніж назва бренду та розмір рекламного бюджету виробника. Наша місія - зібрати в одному місці талановитих людей і зацікавлених користувачів, які зможуть продавати та купувати авторські товари за доступною ціною.

Продавайте свої вироби або купуйте авторські товари на Crafta.ua!