Допомога по роботі з каталогом

Робота з каталогом -

Будь-який користувач (авторизований та неавторизований) ресурсу має можливість відвідати сторінку"Каталог" в якій зібрані всі вироби всіх майстрів зареєстрованих на "crafta.ua".  Для переходу на сторінку "Каталог", користувач повинен натиснути (лівою кнопкою миші) у верхньому-лівому кутку на лінк"Каталог"(1)

Каталог представлений списком із 12-ти виробів, на які можна перейти. Також на сторінці"Каталог" є набір фільтрів для більшої зручності роботи.

Елементи сторінки"Каталог"

Дерево категорій

На сторінці"Каталог" міститься дерево категорій - список клікабельних елементів(1) та лічильник виробів у вибраній категорії(2).

Кожна категорія(1) має рівні(підкатегорії)(2). Максимальна кількість підкатегорій- 3.

Список товарів/виробів

Список елементів(товарів/виробів)(1) при натисканні перекладає користувача на сторінку вибраного товару/виробу. Максимальна кількість елементів списку - 12.

Панель навігації(2) для переходу між сторінками каталогу

 

Список фільтрів

На сторінці"Каталог"у лівій частині сторінки доступний список фільтрів, які при активації впливають на видачу товарів/виробів.

(1)"Сортування за" - Фільтр складається із 3 опцій. "Популярність" - виводить товар/виріб, який відзначений модераторами як популярний. "Даті додавання" - виводить від останнього доданого товару до перших одиниць."Ціні" -виводить товар від найдешевшого до найдорожчого.

(2)"Ціна" - Список із 4-х опцій  і двох редагованих полів "от" и "до". При натисканні на один з radio-button система виведе товари/вироби в діапазоні обраної опції. При введенні значення в полі"від" і "до", користувач має можливість самому задати діапазон мінімального та максимального значення для поля"Ціна".

(3)"Тип виробу" - Список із 3-х опцій. "Готовий виріб" - виводить товари/вироби, позначені тегом (готові виріб). "На замовлення" - виводить товари/вироби зазначені тегом (на замовлення). "Для прикладу"- виводить товари/вироби зазначені тегом (наприклад)

(4)"Матеріал" - Список опцій з найбільш популярних матеріалів, вказаних при створенні товару/виробу. Фільтр дозволяє вибирати кілька опцій одночасно, на виводі будуть ті товари/вироби, список матеріалів яких найбільше підходить заданій вибірці.  

(5)"Місто" -Список опцій з найбільш популярних міст, вказаних при реєстрації користувачів/майстрів. Фільтр не дозволяє вибирати більше однієї опції, оскільки   назву міста буде переведено в піддомен (приклад місто-Київ адреса-https://kiev.crafta.ua/)

Назад