Налаштування сторінки користувача та сторінки магазину

Налаштування сторінки користувача

Якщо користувач хоче відредагувати свій профіль, він може скористатися сторінкою “ Налаштування користувача”

Для цього користувач повинен натиснути (лівою кнопкою миші) на "Аватар" у правому верхньому кутку. Зі списку опцій натиснути (лівою кнопкою миші) на пункт "Налаштування" (1)

 

Сторінка"Налаштування"

 

Список елементів пункту "Основна інформація":

(1) - Поле "E-mail" : Поле призначено для зв'язку ресурсу з поштою користувача. Обов'язково вказується під час реєстрації. Має маску введення (***@***.***), приймає лише англ. літери та спецсимволи. Не може бути порожнім.

(2) - Поле "Ім'я ": Обов'язково вказується під час реєстрації. Дозволяється вводити літери (верхній та нижній регістр), довжина поля (30), не дозволяється вводити (цифри та спецсимволи). Не може бути порожнім

(3) - Поле "Прізвище": Обов'язково вказується під час реєстрації. Дозволяється вводити літери (верхній та нижній регістр), довжина поля (30), не дозволяється вводити (цифри та спецсимволи). Не може бути порожнім

(4) - Поле "Телефон": Поле призначене для зв'язку покупця з продавцем (виводитися лише у процесі"Оформлення замовлення"). Має маску введення (+38(0**)***-**-**), приймає лише цифри, (0**) - валідація на код оператора. Не може бути порожнім

(5) - Перелік"Місто": Список призначений для вказівки інформації про розташування користувача. Вказується після першого редагування налаштувань. Не може бути порожнім.

(6) - Елемент"Аватар": Функція, за допомогою якої користувач може змінити "Аватар". Менеджер файлів приймає зображення формату (JPG, JPEG, PNG)

(7) - Поле "Вебсторінка":  тимчасово присутня

(8) - Список "Стать": Список призначений для вказівки інформації про стать користувача. Вказується після першого редагування налаштувань. Не може бути порожнім.

(9) - Поле "Про себе": Поле може бути пустим. Не обмежена кількістю символів. Виводить інформацію на сторінку користувача.

(10) - Кнопка "Зберегти": Відповідає за збереження редагованих даних. Після натискання (лівою кнопкою миші) активує процес валідації відредагованих полів. При введенні невалідних даних та натисканні кнопки"Зберегти", Система покаже помилку біля поля із помилкою.

 

Також користувач має можливість редагування інформації про магазин.

Для цього на сторінці"Налаштування" у лівому боковому меню, вибрати пункт"Налаштування магазину"

Список елементів сторінки "Налаштування магазину”:

(1) - Кнопка "Магазин активний?": Є важелем з двох положень: перше - магазин активний, вироби доступні в каталозі; друге – магазин неактивний, вироби недоступні у каталозі. (тимчасово не працює)

(2) - Поле "Назва бренду": Обов'язкове поле – довжина поля від 1 до 30 символів. Приймає значення - Пробіли, літери та цифри. Не приймає значення - спецсимволи 

(3) - Поле "Субдомен (Адреса магазину)": Поле дає можливість привласнити магазин власну унікальну адресу (Приклад: Назва магазину - "Котик", Субдомен - "kotik.crafta.com.ua"). Поле є обов'язковим для введення. Приймає значення - літери (тільки англ.) та цифри. Не приймає значення - спецсимволи.

(4) - Елемент"Логотип": Функція, за допомогою якої користувач може завантажити логотип для сторінки свого магазину. Менеджер файлів приймає зображення формату  (JPG, JPEG, PNG)

(5) - Елемент "Банер": Функція, за допомогою якої користувач може завантажити банер для сторінки свого магазину. Менеджер файлів приймає зображення формату  (JPG, JPEG, PNG)

(6) - Поле "Опис": Поле може бути пустим. Не обмежена кількістю символів. Виводить інформацію на сторінку магазину.

(7) - Кнопка "Зберегти": Зберігає введені дані.

 

Назад