None

Ми дбаємо про те, щоб покупки в інтернеті були не тільки зручними, а й безпечними. Тепер ми гарантуємо надійність ваших замовлень з покупкою без ризику.

Що таке покупка без ризику?

Покупка без ризику – це безпечна оплата товарів через сайт Crafta.

Чому це зручніше, ніж післяплата?

Немає переплат за додаткові комісії, Купівля без ризику - повністю безкоштовна послуга, ви сплачуєте лише вартість замовлення та доставки, якщо її не сплачує продавець.

Чому це безпечно?

  1. Тепер не потрібно робити передоплату на невідому картку. Коли ви сплачуєте покупки через сайт Crafta, ми резервуємо вартість замовлення на вашому рахунку і вона переводиться продавцю тільки в тому випадку, якщо ви забираєте посилку на пошті. 

  2. Ми не зберігаємо дані вашої картки, безпеку оплати забезпечує наш фінансовий партнер, який пройшов аудит та отримав міжнародний сертифікат PCI DSS.

Що, якщо товар не підійде?

Перед тим як забрати посилку на Новій Пошті або в поштовому відділенні Justin, ви можете її перевірити у відділенні і, якщо товар вам не підійшов, то вартість замовлення автоматично повернеться на вашу картку протягом 2-х годин (іноді банк може затримати платіж до 3-х днів, але трапляється це рідко).

Як це працює?

1. Оформляючи замовлення, виберіть спосіб оплати Купівля без ризику

2. Вкажіть відділення поштової служби Justin або Нової Пошти, до якого необхідно доставити посилку (Покупка без ризику працює тільки з відділеннями Justin та Нова Пошта)

 

Вибір способу оплати та доставки

3. Оплатіть товар банківською карткою на сайті Crafta та чекайте на доставку вашого замовлення на відділення поштової служби, яку ви обрали (Justin або Нова Пошта). Важливо забрати посилку протягом 5-ти робічих днів, з моменту доставки до відділення, інакше її буде відправлено назад.

Оплата замовлення через сайт

*Зверніть увагусплатити через Покупку без ризику можна товари вартістю до 14999 грн.

Дізнатись більше ви можете на сторінці Умови користування послугою Купівля Без Ризику.

Умови акції Justin.