None

Що таке Покупка без ризику?

Безпечний спосіб оплати через сайт Crafta.ua, при якому вартість покупки переводиться на транзитний рахунок і відправляється продавцю після того, як покупець отримає посилку на Новій пошті або в поштовому відділенні Justin.

 

Як це працює?

1. Додайте в свій шаблон оплати спосіб “ Купівля без ризику”.Заповніть інформацію про відправника і вкажіть номер картки для отримання оплат за замовлення.

2. При додаванні нового товару або редагуванні існуючого виберіть шаблон оплати, де є спосіб Покупка без ризику..
Важливо! Якщо ви підключаєте ПБР до товарів з типом виготовлення "На замовлення" або"Для прикладу" - термін виготовлення не повинен перевищувати 25 днів.

3.Отримуйте замовлення з методом оплати Покупка без ризику. Надішліть замовлення не пізніше, ніж через 30 днівпісля його надходження, інакше сума оплати автоматично повернеться покупцеві.

4. Перед відправкою замовлення створіть номер накладної поштової служби (Justin, Нова пошта) ; прямо на сторінці цього замовлення на Craft.Це потрібно для того, щоб ви отримали оплату за замовлення після того, як покупець забере посилку.

5. Відправте посилку виключно за цим номером накладної протягом 30-ти днів після надходження замовлення, інакше сума оплати автоматично повернеться покупцеві.

6.Оплата за замовлення буде автоматично перерахована на Вашу карту після того, як покупець отримає посилку на пошті.

7. Craftа не стягує додаткових комісій за переказ коштів на вашу картку.

8 У разі, якщо Покупець не прийде за замовленням на Нову Пошту або Justin до початку платного зберігання посилки у відділенні, ми покриємо вартість доставки товару в обидві сторони (нарахуємо цю суму на баланс на Crafta). Як тільки настане день платного зберігання посилки, ми автоматично відправимо вам посилку назад на відділення, з якого ви її відправили.

Дізнатися більше ви можете на сторінці Умови використання послуги Купівля без ризику

Про Покупку без ризику для покупців розповідаємо тут.