Всі категорії
Додати товар

Шкіряні барсетки

- 13351 річ

Дізнавайтеся про распродажі та новинки першими!

Шкіряні барсетки: якими бувають, як вибрати і де купити?

Барсетка міцно асоціюється у свідомості багатьох людей з "лихими 90-ми" - всі авторитети в той час носили цю невелику сумочку за собою всюди. Але повірте, барсетка чоловіча шкіряна неймовірно популярна і сьогодні, тим паче, що їх є безліч різновидів, серед яких можна знайти будь-яку форму і модель. Чому вони такі популярні? У них можна покласти все те необхідне, що вам потрібно тримати під рукою, не обтяжуючи при цьому свої кишені. Телефон, ключі, документи, гроші та кредитні картки, цигарки та інші дрібниці - все це з легкістю поміщається в барсетку або невелику сумочку. Ми вирішили розібратися докладніше, як грамотно підібрати зручну для носіння барсетку, якому матеріалу віддати перевагу, щоб вона прослужила довго, і де купити барсетку, щоб не переплачувати.

Звідки взялася барсетка: трохи історії

У нас прийнято називати барсетку саме барсеткою, і писати це слово через букву "а". Хоча словниковий написання - "борсетка", від французького boursette (гаманець), а також від італійського borsetta (невелика сумка). Загалом же, обидві назви будуть правильними і грамотними. Історія барсетки з'явилася давно: не тільки дамам, а й джентльменам була потрібна ємність для носіння з собою важливих і необхідних дрібниць. У різний час варіації барсетки змінювалися, але в сучасному вигляді вона з'явилася приблизно в 20-30-х роках минулого століття в Англії, а потім поширилася по всій Європі. А така, якою ми бачимо барсетку зараз: натуральна щільна шкіра, чітка форма, велика кількість відділень - ще пізніше, приблизно у 80-90-х роках.

Сучасні барсетки багато хто носить у руці - вони мають маленьку ручку на кшталт тієї, що є в дипломатів і портфелів, або ж ручку-петлю, завдяки якій можна вдягнути барсетку на зап'ястя. Рідше практикується носіння барсетки на плечі з ременем через плече, але майже у всіх моделей він обов'язково присутній, хоча може зніматися за потреби. Також, як правило, барсетки оснащені петлею-"кишенею" в задній частині, в яку можна протягнути пояс штанів, щоб носити її на пояс. Це неймовірно зручно, насамперед завдяки тому, що руки залишаються вільними. Барсетку люблять багато хто за її компактність: вона більша за гаманець або портмоне, і помістити в неї можна багато, але водночас вона менша за громіздкі портфелі та дипломати.

Якими бувають шкіряні барсетки?

Шкіряні барсетки для чоловіків бувають найрізноманітнішими - твердими, м'якими, з чіткими кутами або закругленими - варіантів безліч на будь-який смак. Класична традиційна барсетка - це, як правило, прямокутна модель зі щільної шкіри на твердій підкладці, що відмінно тримає каркас. У ній мінімум декоративних прикрас, зате безліч відділень всередині, в яких можна розмістити все необхідне, щоб потім не шукати це в одному великому відділенні. Носять її, як правило, в руці, використовуючи невелику "портфельну" ручку. Сучасні моделі оснащені різними нововведеннями: спеціальними кишеньками для мультитулів, ножів і ключів (вони ущільнені, щоб не розривати підкладку), відділеннями для кредитних карток (вони захищені магнітом від випадкового зчитування), відділеннями для смартфонів (м'якшими, що захищають їх від биття екранів і подряпин).

Якщо ж говорити про інші моделі сумок, вони можуть бути найрізноманітнішими: планшетка (об'ємніша, але плоска, в яку можна помістити планшет або нетбук), сумка на пояс (об'ємніша, але м'якша і закруглена, в якій поміститься все необхідне), сумка через плече (її зручно носити, звільнивши руки). Якщо класична барсетка більше підійде діловим людям і впишеться в елегантний офісний дрес-код, то інші варіанти будуть більш демократичними - їх можна носити і з одягом у стилі casual, і зі спортивними костюмами. Слідкуйте за тим, щоб барсетка гармоніювала за кольором і фактурою з поясом і взуттям - це вважається ознакою гарного смаку. З барсеткою (в будь-якій моделі) буде зручно і щодня, і в тривалій подорожі або поїздці - все необхідне буде у вас під рукою.

Яку шкіру обрати?

Якщо говорити саме про шкіряні моделі, то на шкіру потрібно звертати першочергову увагу. Для барсеток зазвичай використовують щільну товсту свинячу шкіру гарної вичинки. Теляча буде м'якшою - вона доречна для пошиття сумок і барсеток м'якших, заокруглених форм. Овеча (або козяча) шкіра має гарний вигляд і добре піддається декоративній обробці (тисненню, вибиванню візерунків, логотипів і написів), але вона не надто довговічна. Сьогодні на ринку широко представлені також варіанти зі штучної шкіри. Якщо синтетичний матеріал високої якості, він не буде багато в чому поступатися натуральній шкірі, буде настільки ж міцний і довговічний.

Популярні бренди шкіряних барсеток

Варто зазначити, що хорошої якості шкіру треба шукати у тих брендів, які займаються саме шкіргалантереєю. Це, як правило, Італія, але непогані та більш бюджетні варіанти можна знайти також у Туреччині. Сьогодні представлено багато брендів (зокрема й вітчизняних), які пропонують шкіряні барсетки, портмоне, гаманці ручної роботи. Серед фабричного виробництва можна відзначити товари марок Black Rooster, Giorgio Armani, Marks & Spencer, Branco, ZARA, Antler, ASOS, Perlina, Mont Blanc, Pamela, KPC, Crez.

Де купити недорого шкіряні барсетки?

Збираючись купити шкіряну барсетку, вам зовсім не обов'язково шукати гідні магазини зі шкіргалантереєю у вашому місті. Достатньо лише зайти в інтернет - це заощадить не тільки ваш час і енергію, а й кошти, і вельми істотно. Наприклад, наш інтернет-магазин Шафа - це портал для розміщення оголошень про продаж товарів від приватних продавців. Багато з них пропонують не тільки нові, а й вживані речі, або ті, які з якихось причин не підійшли власнику. Цілком зрозуміло, що ціни на таку продукцію будуть більш ніж прийнятними. Вибирайте товар за брендом, характеристиками, розмірами та іншими важливими параметрами, ставте питання, що вас цікавлять, і домовляйтеся про знижку! Оплата здійснюється будь-яким зручним для вас способом за домовленістю з продавцем, а доставка здійснюється в будь-яку точку України.